Regulamin                                                          Zadania

ORGANIZATORZY mgr Zdzisława Smyk,mgr Mariola Domżała

1. Organizator konkursu
    Organizatorem konkursu są nauczyciele Zespołu Szkół nr 11 w Bydgoszczy: mgr Zdzisława Smyk i mgr Mariola Domżała
  2. Cel konkursu
    Konkurs ma na celu propagowanie matematyki wśród uczniów ostatnich klas szkół podstawowych, zachęcenie ich do rozwijania zdolności matematycznych i zainteresowań w tym kierunku.
  3. Forma konkursu
    Konkurs jest jednoetapowy w siedzibie organizatora. Uczniowie w ciągu 60 minut rozwiązują zadania. Wyniki konkursu są przesyłane do szkół w ciągu 21 dni.
  4. Komisja konkursowa
    Skład komisji konkursowej tworzą nauczyciele matematyki naszej szkoły.
  5. Nagrody
    Laureaci konkursu są wyróżnieni dyplomami i nagrodami rzeczowymi.
  6. Zgłoszenie
    Zgłoszenia ,maksymalnie 3-ch uczniów, do konkursu prosimy przesłać do dnia 15 marca br.
    na adres:

Zespół Szkól nr 11
    Ul. Fredry 3
    85-057 Bydgoszcz

Zgłoszenie powinno zawierać: nazwę szkoły (adres, tel./fax), listę imienną oraz imiona i nazwiska nauczycieli matematyki.

7. Ustalenia końcowe
    Wszystkie kwestie, które nie zostały ujęte w niniejszym regulaminie, rozstrzygnie komisja konkursowa.
  8. Na początek