Nabór Elektroniczny ruszył !
30.05.2005

Witam. Dzisiaj wszyscy uczniowie dostali loginy oraz hasła niezbędne do elektronicznego naboru do szkół średnich . Od teraz każdy uczeń będzie mógł wprowadzić liste swoich wybranych szkół poprzez komputer z dostępem do Internetu . Dodam także, że  ten system jest po raz pierwszy użyty w województwie Kujawsko-Pomorskim . Wcześniej sprawdził się on w innych województwach . Mamy nadzieję, że i tak będzie w Bydgoszczy

Więcej informacji na temat elektronicznego naboru tutaj oraz tutaj a system logowania do naboru Vulcan znajduje się Tutaj

Podwójna uroczystość trzynastego
13.05.2005

Dzisiaj odbył się organizowany od wielu lat dzień szkoły . Do jego przygotowania zaangażowało się wielu uczniów . Przygotowano między innymi mecz siatkówki , pokaz fitness .
Drugą uroczystością tego dnia był bal zakończeniowy III klas gimnazjum . W balu wzięły udział wszystkie klasy trzecie gimnazjum nr 25 . Po opiniach uczniów można jednogłośnie stwierdzić, że wszyscy dobrze się bawili . Tego samego życzymy przyszłym trzecioklasistom .

Egzaminy Gimnazjalne
26-27.04.2005

Witam.
26 oraz 27 kwietnia odbyły się Egzaminy Gimnazjalne . Administracja także w nich uczestniczyła ;) Wyniki będą pod koniec roku szkolnego .
Życzymy wszystkim zadowalających wyników .

Odszedł Papież
2.04.2005

Odszedł największy autorytet moralny naszych czasów - Papież Jan Paweł II. Dzień to smutny dla całego świata i dla każdego z nas z osobna. Również Społeczność Gimnazjum Nr 25 łączy się w bólu po stracie naszego Orędownika. W Czwartek uczciliśmy pamięć Ojca Świętego ciszą i modlitwą. Mamy nadzieję, że cieszy się On już szczęściem wiecznym.

Nowy Adres szkoły !
08.01.2005

Witam.
Od dzisiaj strona ma nowy , łatwiejszy i szybszy do zapamiętania adres www szkoły :

www.zs11.abc.pl

Święta Święta Święta...
23.12.2004

Z okazji świąt, administracja zs 11 życzy wszystkim spokoju, radości, uśmiechu, ciepła rodzinnego, megabajtów pod choinką i spełnienia choć tych najważniejszych marzeń. Wesołych (i wolnych od pracy przy komputerze) Świąt! ;

Konkurs Grafiki Komputerowej
09.12.2004

Własnie ruszył konkurs grafiki komputerowej na temat "Kartka Świąteczna" , wszyscy uczniowie zs 11 mogą brać w nim udział na lekcjach informatyki .

Wyniki Wkrótce !

Konkurs wiedzy fizycznej !
03.12.2004

„Dzisiaj w sali nr 56 odbył się konkurs sprawdzający wiedzę na temat fizyki . Udział wzięli uczniowie klas trzecich . Wyniki Już niebawem :) ;